Ми робимо
інформацію доступною

Особлива інформація

Тип информації Відомості про порушення справи про банкрутство емітента
Дата здійснення дії: 29.07.2011
Дата публікації 01.08.2011 19:01:00
Найменування емітента* Вiдкрите акцiонерне товариство "Лезникiвський кар'єр"
Юридична адреса* 12135, Житомирська область, Володарсько-Волинський район, селище Червоногранітне, вулиця Леніна, будинок 1
Керівник* Ладигін Олександр Сергійович - Голова правлiння. Тел: 0414533726
E-mail* LeznikKar@emitent.net.ua
* Інформація на момент розміщення інформації в Загальнодоступній інформаційній базі НКЦПФР
29.07.2011 р. Господарським судом Житомирської області було порушено провадження у справі про банкрутство ВАТ «Лезниківський кар’єр» за заявою ВАТ «Лезниківський кар’єр».
Найменування особи, яка подала заяву про порушення справи про банкрутство: Відкрите акціонерне товариство «Лезниківський кар’єр».
Повне найменування (прізвище, ім'я та по батькові) й місцезнаходження (місце проживання) кредитора (кредиторів), на вимогу яких порушено провадження у справі про банкрутство емітента: справу про банкрутство порушено за заявою емітента.
Найменування суду, який розглядає зазначену справу: Господарський суд Житомирської області.
Причини порушення провадження у справі про банкрутство емітента та загальна сума вимог кредиторів: неплатоспроможність ВАТ «Лезниківський кар’єр», загальна сума вимог кредиторів не визначена, реєстр кредиторів не затверджено.
Найменування юридичної особи або прізвище, ім'я й по батькові фізичної особи, місцезнаходження або місце проживання арбітражного керуючого емітента, призначеного судом, та дата такої ухвали: арбітражного керуючого судом не призначено.
дата проведення підготовчого засідання суду: 11.08.2011 р.

Особа, що вказана нижче підтверджує достовірність інформації, що вказана в повідомлення, та визнає, що вона несе відповідальність згідно законодавства:
Голова правлiння Ладигін Олександр Сергійович